Novinka

Vstavané skrine už od 299€/bm

skrina

Hestav - váš spoľahlivý partner

Stavebno-obchodná firma Hestav bola založená v roku 1997. V roku 2011 sme otvorili vzorkovú predajňu v centre Prievidze. Pôsobenie firmy je celoslovenské s dôrazom na región hornej Nitry.

Vedenie firmy tvoria manželia, ktorí majú dostatočné odborné i praktické skúsenosti, ktoré získali vo veľkých stavebno-obchodných firmách, v ktorých pred začatím podnikania pôsobili. Hlavným cieľom firmy je maximálna spokojnosť zákazníkov a preto dôkladne vyberáme dodávateľov s dlrazom na pomer kvality a ceny.

Prvotný kontakt so zákazníkmi majú na starosti majitelia, aby udržali budovanú kultúru seriózneho predaja. Vo vzorkovej presdajni je k dispozícii cca 60 vzoriek dverí a 80 vzoriek podláh, čo umožňuje zákazníkovi vybrať vhodnú kombináciu.

Na základe výberu majitelia spracujú cenovú ponuku. V prípade záujmu o odbornú montáž firma vykoná zameranie, poradenstvo, dopravu a montáž, na ktorú poskytuje dvojročný servis zdarma, aby bol so zakúpeným produktom spokojný.

Orientujeme sa na zákazníkov s náročnejšími požiadavkami na kvalitu a kompletný servis. Ponúkame kvalitný tovar a služby, príjemné prostredie, individuálny prístup. Pokiaľ nemáte možnosť navštíviť predajňu počas otváracích hodín, môžeme na základe telefonického dohovoru dohodnúť stretnutie aj v inom čase, vrátane víkendov.

Hlavným sortimentom firmy sú interiérové dvere a obložkové zárubne spoľahlivého českého výrobcu Masonite. Začiatok výroby sa traduje ož od 60. rokov minuilého storočia. Pôsobí v 17 krajinách sveta a zamestnáva viac ako 7000 ľudí.

Ako doplnkový sortiment ku dverám samozrejme patrí aj kovanie. Ponúkame produkciu spoločnosti MP KOVANIA so sídlom v Bratislave. V ponuke je viac ako 500 druhov kľučiek.

Pre dokonalé zladenie dverí a zárubní s interiérom sme sa rozhodli doplniť sortiment o plávajúce podlahy od známeho nemeckého výrobcu Classen. Výrobca deklaruje 92% podiel dreva vo svojich výrobkoch, čo sa priaznivo odráža na kvalite a životnosti podláh.

Ďalším produktom je betónová strešná krytina TERRAN od slovenského výrobcu. V ponuke sú rôzne tvary, farebné kombinácie a povrchové úpravy krytiny.

Ako doplnkový sortiment ponúkame antialergické vankúše a paplóny slovenského výrobcu VABAL, ktoré spĺňajú aj tie najnáročnejšie požiadavky na pokojný spánok.

budova