Vinylové parkety

Vinylové parkety = tichá, na dotyk teplá a vďaka elestickému povrchu príjemne mäkká podlaha. Jej varianta je vhodná aj ako podlaha do kúpeľne a priestorov s požiadavkou na vysokú stabilitu, odolnosť voči oderu a vlhkosti.

Predstavujú ďalšiu revolučnú novinku vo vývoji podlahových materiálov, ktorá vďaka svojím novým vlastnostiam uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov. Vinylová vrstva na povrchu týchto parkiet umožňuje vďaka svojej hrúbke vytvárať nielen jedinečné hlboké štruktúry povrchu ale aj svojími protišmykovými vlastnostiam vytvoriť podlahu bezpečnejšiu pri užívaní. Parketa sama vďaka svojej konštrukcii a elastickému povrchu redukuje vznik krokové ho hluku (je až o 9 dB tichšia ako podlahy s laminovaným povrchom) a je v ponuke aj vo variante vhodnej do vlhkých priestorov ako vode odolná podlaha. Najdôležitejšou vlastnosťou takejto podlahy je ale určite jej dotykový teplotný komfort. To ocenia určite všetci zákazníci, pre ktorých sú keramické podlahy, alebo laminátové parkety na dotyk chladné a tvrdé . Pokiaľ teda hľadáte podlahu, ktorá je tichá, nie je na dotyk chladná, má atraktívny dizajn povrchu, moderné dekory, má protišmykové vlastnosti a dokonca je odolná voči vlhkosti, hľadajte vinylové parkety.

V ponuke máme obidva typy vinylových parkiet

  • Vinylové parkety s HDF jadrom – sú robustnejšie, vďaka systému Megalock jednoducho montovateľné a cenovo prístupnejšie (kolekcia Prestige).
  • Vinylové parkety s PVC jadrom – sú okrem už všetkých spomínaných vlastností aj vode odolné a preto je ich použitie rozšírené aj na kúpeľne a podlahy okolo interiérových bazénov (kolekcie Aqua comfort a Vinyloc).

Kompletný sortiment a aktuálne ceny si môžete pozrieť na stránke nášho partnera PARKETT MANN s.r.o.

classen aqua comfort