Soklové lišty

Soklové lišty Quadro 60 - NOVINKA

Až 6 cm výška tejto lišty v kombinácii s atraktívnym moderným profilom predurčujú uplatnenie tejto lišty v nových moderných interiéroch. Vyrábajú sa v širokej škále najžiadanejších a módnych dekórov. Dekóry týchto líšt sú identické s dekórmi laminátových parkiet Classen, čo ocenia najmä zákazníci, ktorí požadujú k svojej parkete doplnky v originálnych farbách. K dispozícii je aj široká ponuka dekórov plastových prvkov (rohy spojky, ukončenia). Špeciálny systém montáže líšt na klipy umožňuje namontovať lišty bez viditeľných skrutiek, čo ešte viac umocňuje elegantný vzhľad týchto líšt. Takáto montáž zároveň umožňuje jednoduchú demontáž a opätovnú montáž líšt (využitie najmä pri maľovaní, alebo dodatočnej kabeláži). Klip a tvar lišty je uspôsobený na vedenie káblov za lištou. Vďaka svojmu tvaru a profilu sú lišty veľmi flexibilné, čo určite oceníte pri montáži na nerovné steny. Lišta dokáže prekryť dilatačnú medzeru medzi parketami a stenou až do šírky 19 mm a preto je použiteľná aj pri pokládke parkiet do rozlohou veľkých miestností.

quadro 60 1quadro 60 2

Soklová lišta Kant

Vyrábajú sa v širokej škále najžiadanejších a najmódnejších dekórov. K lištám KANT 58 sú dodávané prvky potlačené a lakované. Špeciálny systém montáže líšt na klipy umožňuje namontovať lišty bez viditeľných skrutiek, čo ešte umocňuje elegantný vzhľad týchto líšt. Takáto montáž zároveň umožňuje jednoduchú demontáž a opätovnú montáž líšt. Klip a tvar lišty je uspôsobený na vedenie káblov za lištou.

kantkant 2

Soklová lišta Stepp Clip

Vyrábajú sa vo výške 40 mm. Montáž na klasický profil - na clip. Rozmer lišt STEPP CLIP: 40 x 20 x 2500 mm. Vyrábajú sa v širokej škále najžiadanejších a najmódnejších dekórov. K lištám STEPP CLIP sú dodávané prvky potlačené, nepotlačené a lakované. Súčasťou balenia sú skrutky a hmoždinky.

Prečo lišty STEPP CLIP?

  • jednoduchá elegancia moderný spôsob montáže
  • neviditeľný spôsob uchytenia na stenu
  • možnosť skrytia káblov pod lištu
  • ľahká a rýchla montáž aj demontáž
  • je vhodná k laminátovým i dreveným parketám
  • plnohodnotná podpora v doplnkoch – prvky

steppstepp 2

Soklová lišta Stepp

Vyrábajú sa vo výške 40 mm. Montáž na stenu. Rozmer lišty STEPP: 40 x 20 x 2500 mm. Vyrábajú sa v širokej škále najžiadanejších a najmódnejších dekórov. K lištám STEPP sú dodávané prvky potlačené, nepotlačené a lakované. Súčasťou balenia sú skrutky a hmoždinky.

Prečo lišty STEPP?

  • dlhoročná tradícia
  • ľahká a rýchla montáž
  • vhodné aj pri stavbách s nerovnými stenami

steppkant 2

Soklové lišty plastové

Vyrábajú sa vo výške 59 mm. Montáž na stenu je vďaka vyberateľnej stredovej časti lišty možný bez viditeľných skrutiek. Vďaka svojmu profilu a systému uchytenia umožňujú poza seba viesť nielen káble pre audio a video, ale aj káble na vedenie el. prúdu. Horný a dolný okraj lišty je opatrený silikónovým tesnením čo umožňuje montáž lišty na mierne nerovné steny a podklady bez toho, aby bolo potrebné vzniknuté medzery medzi lištou, podlahou alebo stenou tmeliť. Jednoduchý, rýchly systém montáže, priaznivá cena a široká ponuka dekórov radí túto lištu k veľmi obľúbeným tovarom.

PLASTOVA